הסמכת NLP פרקטישינר
בגישת "HeartMind"
של שחר כהן

לקבל את חוד החנית של הכלים לעבודת עומק רגשית תוך כדי תהליך של צמיחה אישית מואצת

אנחנו מאמינים שעמוק בפנים
יש בך תבונה אינטואיטיבית שיודעת
להנחות אותך בדיוק למה שנכון עבורך

אנחנו לא מחפשים ללמד אותך משהו שחסר לך
אלא לעזור לך להתחבר לאותו כוח פנימי שכבר קיים בך

הרבה אנשים מרגישים שהם...

כבר האזינו לפודקאסטים, קראו ספרים ואפילו עברו סדנאות, הם צברו ידע, אבל זה לא מתבטא מספיק במציאות, עדיין קיים פער בין התובנות והפוטנציאל, לבין היישום

אם זה מתאר אותך…
אולי זה סימן שהגיע הזמן
לעלות ליגה בהתפתחות שלך

אולי הגיע הזמן להיכנס ALL-IN

לא עוד סרטון ביוטיוב, לא עוד סדנה
לא עוד איסוף של רסיסי תובנות
אלא פעם אחת ללכת עד הסוף
עם התהליך הכי מקיף ואיכותי

כי תכלס מה שיוביל אותך לרמה חדשה
זה לא עוד ידע מעניין ונחמד…
מה שיחלק את החיים שלך ללפני ואחרי 
זה להיכנס לתהליך רציני ולהשקיע בו

אם זה מדבר אליך, בהמשך העמוד אספר לך על תהליך כזה; הסמכת ה-NLP בשיטה הייחודית של HeartMind

NLP ועבודה עם תת המודע

אבל לפני שאספר לך על הייחודיות של HeartMind, כמה מילים על NLP (למרות שלא צריך להגיד הרבה, כי המוניטין של ה-NLP מדבר בעד עצמו)

שיטת NLP עובדת ישירות עם תת המודע וכך מאפשרת להטמיע את השינוי ולוודא שיחזיק מעמד. ובעיקר ה-NLP מביא כלים מעשיים ופרוטוקולים בדוקים, כך שזה לא מלא תובנות פילוסופיות יפות שקשה ליישם, אלא פרקטיקה מלוטשת.

ואם בא לך שורה תחתונה
הנה כמה ציטוטים מהסרטון 🙂

מי שהייתי לפני כמה חודשים ומי שאני היום אלו שני אנשים שונים

"זה שם אותי במסגרת שהייתי חייבת להתמודד עם דברים שהיה לי נוח לא להתמודד איתם, זה הוציא אותי מאיזור הנוחות"

לא דמיינתי את עצמי אפילו עומד מול מצלמה, אבל קיבלתי המון כלים וכבר בשיעורים הראשונים ראיתי תוצאות

"הגעתי עם המון ידע לפני, חרשתי על הערוץ של שחר שנים, אבל זה רמה אחרת, זה ללמוד את הדברים בצורה יסודית ומעמיקה, כך שבסוף אתה באמת משיג את הדברים שאתה רוצה ולא רק רוכש ידע"

היום של הקורס הפך להיות השבת שלי, היום שטוען אותי באנרגיה

המסע של הארטמיינד

ה-NLP נכנס לחיי בנקודה בה כבר נחשפתי לספרי התפתחות אישית שעזרו לי המון, עברתי תהליך והגעתי למקום מוצלח יחסית לגילי, התקבלתי בדיוק לתפקיד שרציתי ביחידת מודיעין  והבנתי שעתידי מבשר טובות

אבל למרות שצמחתי יפה וסימנתי וי על מטרות, הרגשתי ריקנות. הרצתי את סרט חיי קדימה וזה היכה בי “לא משנה כמה אשיג, הסיפוק יהיה רגעי בלבד”. 

הודיתי גם לראשונה בחיי שמערכות היחסים שלי “לא משהו” ואולי זה לא מפני שכולם “דפוקים”, אולי גם לי יש אחריות 🙂

הבנתי שלא מספיק יותר ספרים וסרטונים, אני חייב לעלות שלב.

הייתה לי משכורת של ג’ובניק והמון ספקות, אבל גייסתי כל פרוטה ללימודי NLP ובמקביל עשיתי קורסים בפסיכולוגיה חיובית והתחלתי ללמוד לעומק מסורות רוחניות עתיקות ולתרגל מדיטציות.

התהליך המקיף שעברתי לא השתווה לשום ספר, זה יצר בי טרנספורמציה ברמה אחרת, שהיא גם ביכולת ליצור מציאות, אך בראש ובראשונה בשלווה ובחוויה של אושר.

הרגשתי שאני חייב לשתף בתובנות שלי, אבל אמרו לי “מי אתה בכלל?”, אף אחד לא יצפה בך ובטח אל תצפה להתפרנס מזה, אבל הרצון להעביר הלאה היה חזק ממני ומההגיון הכלכלי.

כדי שבינתיים אוכל לעסוק במשהו ששומר על אורח החיים שגיליתי, הצטרפתי למכללת NLP שבדיוק הוקמה, עם הזמן התקדמנו והמכללה הפכה לגדולה בישראל.

במשך השנים העברתי מאות שיעורים בעשרות קורסי NLP שונים, כתבתי 3 ספרי לימוד של NLP, התפקיד שלי היה הניהול האקדמי ובמסגרתו הכנתי הדרכות לצוות המרצים, דייקתי את הקורסים ובניתי תוכניות משלימות.

במקביל, המשכתי לתרגל וללמוד עוד המון שיטות (בקורסים אלטרנטיביים וגם בתואר בפסיכולוגיה) ומדי פעם הייתי מעלה סרטון ליוטיוב. בהדרגה התחלתי לקבל עשרות הודעות תודה ביום,  וזה גרם לי להבין שיש פה משהו מיוחד שבאמת עוזר לאנשים והתחלתי לקחת את זה יותר ברצינות.

פתחתי פודקאסט שבו ראיינתי והכרתי אישית את המומחים המובילים בארץ לפסיכולוגיה, גוף-נפש ורוחניות. וכל הזמן המשכתי לתרגל בעצמי ולהרחיב אופקים.

הפודקאסט הפך לאחד מחמשת המושמעים בישראל וביחד עם היוטיוב מגיע לחצי מיליון האזנות בחודש (בלי להתייחס לצפיות בטיקטוק ואינטסגרם)

הבנתי שלא הגיוני להישאר במכללת NLP, שאני חייב להביא את מה שיש לי מעבר. עם זאת, NLP עובד מצוין וחבל לוותר עליו. 

ומכאן נולד מרכז הארטמיינד שמשלב את הניסיון שצברתי ב-10 השנים בהן העברתי עשרות קורסי NLP וכל הזמן דייקתי את התכנים.

אבל גם את הדברים הנוספים שתרגלתי ולמדתי על מדיטציה, עבודת עומק רגשית, גוף נפש, חיבור לרוח, אושר ועוד הרבה.

יש בתי ספר שגאים שהם נאמנים ל-NLP המקורי, אני גאה שהבאתי את זה בתדר אחר ועם נגיעות מכל העולמות והשיטות שאתם רואים אצלי בפודקאסט.

בשנים שעסקתי ב-NLP למדתי את נקודות התורפה שיש בקורס רגיל ואיפה אנשים נתקעים ובניתי תהליך בסטנדרט חדש שמוסיף את השכבות החסרות ונותן מסגרת שלא מאפשרת לאנשים ליפול בין הכיסאות, וגם סטנדרט שתואם לעולם המהיר וממקד את מה שפחות חיוני, כשהכל מבוסס על שנים של בדיקות וליטושים. (כמובן הבסיס זה NLP – השיטה עובדת).

שמנו גם דגש על אחדות וקהילה, כי...

אחת המכות של העולם המודרני זה ניכור ובדידות, אבל הטבע שלנו הוא לחיות יחד, כשבדקו את המקומות בהם אנשים מאריכים ימים, יותר מתזונה או פעילות גופנית, הדבר שהכי השפיע היה הקהילה, לכן הקורסים שלנו בנויים כתהליך קבוצתי שפותח את הלב ומחבר בין אנשים ובכל קורס נוצרות חברויות לחיים. (גם בדיגיטלי אנחנו מחברים בין התלמידים שלנו).

שווה לקרוא הודעות מהוואטסאפ הקבוצתי

בתהליך אנחנו נוגעים ברגש, באופן עוקף שכל, ובו זמנית לא מתפשרים על דיוק ועומק מקסימלי בתכנים, כמו שאתם מכירים מהמאמרים ומהפודקאסט.

לכן קראתי למרכז הארטמיינד Heart-Mind

לחזון הצטרפו עוד מרצים מצוינים שמשלימים אותי מבחינת חוזקות ויחד בנינו תהליך שמוביל לשינוי פנימי, מחבר אנשים לאותנטיות שלהם, למשמעות ואושר ובו בזמן נותן את הכלים להנהיג את עצמם כדי ליצור את המציאות הרצויה.

התדר של הארטמיינד

בהארטמיינד שילבנו טכניקות מדיטטיביות שמאפשרות לעבוד עם תת מודע בצורה אפילו יותר עמוקה ולגעת ישירות ברגש

על כל טכניקת NLP שתלמדו, תקבלו בנוסף תסריט מילה במילה ששחר כתב שיאפשר לכם להעביר אותה במצבי תודעה עמוקים ודרך התסריטים תטמיעו את שפת ההשפעה של מילטון בצורה אינטואיטיבית, כך שכאשר תגיעו ללמוד אותה בכיתה, זה כבר יזרום לכם על הלשון.

חשוב להבין שיש סיבה

למה מתוך מאות אלפי סרטונים ומדיטציות ביוטיוב, דווקא אלו של שחר מקבלים הכי הרבה האזנות בישראל, כי יש שם דפוסי שפה מדויקים שגם אתם הולכים ללמוד

והאמת יש עוד אלמנט "סודי"

זה לא רק עניין טכני של שפה, יש הבנה מעמיקה של המנגנונים הפסיכולוגים
בכל טכניקת NLP שנכיר, נלמד גם על העקרונות הפסיכולוגים מאחוריה, הרבה מעבר למה שנהוג בקורסי NLP, כך שזה לא יהיה לשנן מתוך פרוטוקולים, אתם תהפכו למהנדסי שינוי שיכולים לעבוד עם כל מה שעולה.

אהה, ויש גם את התכנים הבלעדיים שהוספנו לכם בבונוסים שישדרגו את היכולות שלכם ויתנו לכם יתרון מעשי ומכפיל כוח, אבל על זה בהמשך העמוד…

שני רבדים של לימוד

הרובד האישי

במקביל להסמכה המקצועית, נעבור יחד מסע של צמיחה אישית. מסע שמתחיל מהצבת יעד בתחילת הקורס ומשם מתקדם צעד אחר צעד בשיטה שהושקעה בה המון מחשבה ושהוכיחה את עצמה עם המון בוגרים. זה בנוי כדי לגרום לך לעשות את מה שצריך ולא לאפשר לך לברוח לאזור הנוחות שלך.

בכל שבוע נשלח לך דף עבודה להטמעת תובנות והעמקה, מדיטציה מוקלטת ומשימות מעשיות שיגרמו לך לצלול לנבכי הנפש ולעבור טרנספורמציה. מכיוון שהחלק הזה ייחוודי להארטמיינד, הוא לא יהיה חובה על מנת לקבל את התעודה, אבל זה מסלול כל כך אפקטיבי שהתעודה בכלל לא תהיה מה שיעניין אותך, אלא השינוי שתחווה בכל הרמות – תודעה, רגש ומציאות פיזית.

מיותר לציין שבכל סדנה בקורס, התרגולים הם חוויתיים ונוגעים ברגש. וכל שבוע יהיה מטלטל ויביא איתו תובנות משמעותיות.

הרובד המקצועי

מבחינה מקצועית, התוכנית תכשיר אותך כמטפל/ת מיומן/ת. לשם כך, נעבור יחד תרגולים רבים וכבר מתחילת הקורס נקפוץ למים באופן שיאפשר לך להפתיע אפילו את עצמך ולעשות קסמים. בנוסף, נעבור סטאז’ מקצועי שיתן לך את הביטחון להעביר תהליכים גם מחוץ למסגרת הכיתית.

וגם אם באת רק עבור ההתפתחות האישית שלך. זה די מגניב שיהיה לך ביד מקצוע מספק ורווחי.

נ.ב (לא רוצה להלחיץ, אבל...)

הרבה אנשים התחילו נטו עבור עצמם וסיימו כמטפלים, בין שמשרה מלאה ובין שכהכנסה נוספת מהצד, בכל אופן לא צריך לחשוב על זה עכשיו, זה יקרה טבעי.

מה שנגיד כרגע זה רק שאם זה יהיה לך רלוונטי, אנחנו נלמד אותך גם איך לשווק באופן שימלא את הקליניקה ושחר גם מקדם בעצמו תלמידים מצטיינים.

מה התהליך שעוברים ברמה האישית?

NLP פרקטישינר זו הסמכה מקצועית שתאפשר לך ממש לאמן אנשים ואולי אפילו להוסיף מקור הכנסה נוסף מעבודה גם שליחות, ועדיין בראש ובראשנה הדגש שלנו הוא על התהליך האישי שלך,  הנה כמה מהדברים שבדר”כ קורים לבוגרי התהליך שלנו בהארטמיינד

בדרך להפוך למנחי NLP טובים, אתם תלמדו לקרוא אנשים ברמה גבוהה, החל משפת גוף ועד הבנת תפיסות העולם ומערכת האמונות הפנימית שלהם. תלמדו ליצור כימיה גם עם אנשים חדשים שאתם לא מכירים. תפתחו אמפתיה, רגישות, קבלה, הכלה ויכולת להעצים אנשים ולהעביר להם מסרים מעצימים ישירות לתת המודע, תלמדו איך להשפיע ועוד מגוון רחב של מיומנויות תקשורת.

ולא רק שתפתחו את כל המיומנויות האלו, אתם בפועל תעשו עבודת עומק על מערכות היחסים שלכם ותוכלו להעמיק קשרים, לפתור מהר ריבים וחילוקי דעות, ליצור אינטימיות רגשית ולהתחבר עם אנשים הרבה יותר בקלות.

וכבונוס, מעצם השהות בקבוצה, תכירו חברים לחיים ותהיו בתוך סביבה תומכת ומעצימה.

בקורס תקבלו כמות גדולה של ידע וכלים בצורה מאורגנת שתיקח אותכם שלב אחר שלב, ועדיין הדגש הוא לא על הידע, אלא על החוויה. בכל שיעור יהיו תרגולים חווייתיים שנוגעים ברגש, ובחלקים מתקדמים בקורס נגיע גם לחוויות שורשיות וננקה צלקות וחסמים שהצטברו במשך חיים שלמים ושסגרו לנו את הלב וניצור ריפוי פנימי.

וכשיוצרים את הריפוי הרגשי הפנימי זה משפיע על כל תחומי החיים, מרגיע חרדות ועומס מנטאלי, מחסל דחיינות ותקיעות, פותר קשיים באינטימיות וביטוי עצמי ומשהו בנו הופך לקליל ומשוחרר יותר.

בקורס תקבלו פרטוקול וכלים לעבוד עם הרגלים מזיקים והתמכרויות שהן כיום אחת הבעיות הנפוצות וההרסניות ביותר וכמעט כל אדם מכור למשהו, בין שזה לחומרים כמו אלכוהול, סיגריות, קפה, קנאביס, סוכר ובין שזה להתנהגויות כמו רשתות חברתיות, צפייה בטלוויזיה או בחדשות, שופינג, הימורים ועוד הרבה. החברה שלנו מכורה.

מעבר להבנה מעמיקה על השלבים לשינוי הרגלים, תרכשו גם כלים לעבוד עם הכאב הרגשי שנמצא בשורש ההתמכרות וטכניקות NLP שעובדות ברמת תת המודע כדי לשבור ההתניות והאוטומטים שנבנו והתחזקו במשך שנים רבות.

ואולי הכי חשוב, על ידי כך שתשפרו את החיים שלכם בפרמטרים רבים כמו מערכות יחסים, תחושת משמעות, הגשמת מטרות, חופש רגשי וכ”ו, ועל ידי כך שתהיו בסביבה מעצימה, יהיה לכם הרבה יותר קל לשנות הרגלים מזיקים, כי בסוף אדם שטוב לו בפנים, לא זקוק לגירויים חיצוניים שיסיחו לו את הדעת.

שיטת NLP מוכרת ביכולת המדהימה שלה לעבוד עם דפוסי החשיבה, היא מפורסמת באמנות שאלת השאלות שעוזרת למוטט כשלים מחשבתיים ועוד יותר מכך התפרסמה בזכות היכולת שלה לעבוד עם המבנה של המחשבה ולא עם התוכן.

לדוגמה, אם לאדם יש מחשבות מלחיצות וביקורתיות של אני לא מספיק טוב אין לי סיכוי להצליח ולמרות שהוא הבין שהן לא מבוססות לוגית הוא עדיין לא מצליח להיפטר מהן, הגישה הנלפיסטית תחקור איך המחשבות האלו מקודדות במוח ולעבוד משם במקום לנסות להילחם במחשבה או לתקוף את הלוגיקה שלה. 

זה מגיע לרזולציות שלא הייתם חושבים עליהן לבד, למעשה, ניתן לומר היכולת לעבוד עם “הקוד של המוח” זו אחת התרומות הייחודיות שמפתחי הNLP- לעולם הפסיכולוגיה והטיפול.

אחרי שתעברו בקורס הזה צורת החשיבה והמיינסדט שלכם פשוט תשתנה ותהיה לכם יכולת גבוהה לנהל את המחשבות שלכם במקום שהם ינהלו אתכם ותסבלו מהלקאה עצמית, אשמה, ספק וביקורתיות.

בקורס תרכשו מיומנויות רבות שיעזרו לכם לעבוד עם הרגשות ועם תת המודע ולשחרר משקעים מודחקים, תלמדו טכניקות להגשמת מטרות ופיתוח יצירתיות, מיומנויות תקשורת וכל אלו בונים את הביטחון העצמי ויהפכו אתכם למאושרים ושלמים ובטוחים יותר בעצמכם.

ואולי יותר מהכל, מעצם כך שתוכלו לעזור לאחרים וגם נעודד אתכם לעשות זאת בפועל, תתחברו למשמעות מהסוג הנעלה ביותר ולתחושה שיש לכם ערך בעולם מה שיגביר את הביטחון

והמסוגלות העצמית וישחרר תחושת ריקנות. כמו כן תהיה לכם את הוודאות הפנימית שלא משנה מה קורה אתם יודעים להסתדר, כי יש לכם מגוון רחב של כלים ואתם המטפלים של עצמכם.

יש מי שהגדירו את ה־NLP כשיטה להגשמת חלומות, כי בסוף ה־NLP נותן לך מדריך למשתמש במוח, הוא הופך אותך להיות המאמן והמטפל של עצמך ועוזר לך להסיר חסמים שמאטים את ההתקדמות שלך ולשחרר אמונות מגבילות ומעצורים פנימיים.

בנוסף לכך בקורס נלמד מגוון טכניקות להצבת מטרות וויזואליזציה שיגבירו את יכולת ההתמדה, המוטיבציה בכמה רמות ונלמד גם טכניקות לבניית תוכנית פעולה וחיבור לאינטואיציה ולחלק היצירתי שבנו כך שיעלו לנו פתרונות יצירתיים במיוחד, איך להתקדם עם המטרות שלנו ולהתגבר על מכשולים.

ה־NLP מועיל מאד גם בחיסול דחיינות ולעזור לפתח משמעת עצמית וכוח רצון, מה שכידוע לכם חשוב הרבה פעמים יותר מכישרון.

איך תוכנית הלימודים בנויה?

לימודי NLP מורכבים משתי דרגות הנחיה ודרגת הוראה (עבור מי שרוצה ללמד NLP). דרגת ההנחייה הראשונה נקראת Practitioner ודרגת ההנחיה השנייה נקראת Master.

תוכנית הלימודים מורכבת מ־32 מפגשים דינמיים ואינטראקטייבים (לא כולל סדנאות וקורסי הבונוס שחלקם מצוינים בהמשך). במהלך המפגשים נלמד המון תכנים מרתקים. אבל חשוב מכך, נעבור תהליך עומק מיוחד בעצמנו.

מי שסיימו בהצלחה את שתי הכשרות הבסיס, מוזמנים לסדנאות מתקדמות, ריטריטים וכמובן, להכשרת ה־Trainer.

מה נלמד בדרגת ה־Practitioner?

בשלב הראשון של הלימודים, המפגשים יעסקו בתכנים שונים ויישלבו תאוריה והבנה עמוקה,
במקביל לכלים פרקטיים ותרגול מעשי בנושאים הבאים:

מה נלמד בדרגת ה־Master?

בשלב השני של הלימודים, נעשה מעבר מחשיבה טכנית ותבניתית לחשיבה הוליסטית.
לשם כך, נצלול לעומק נבכי תת המודע ואסטרטגיות הלמידה וקבלת ההחלטות שלנו:

סדנאות והכשרות מתקדמות

בוגרי המסלול מוזמנים לקחת חלק בסדנאות מתקדמות, ריטריטים וכן בהכשרת ה־Trainer היוקרתית.

למי המסלול מתאים?

בכנות? כמעט לכולם. בעניי, הכלים של ה־NLP הם חובה לכל אדם שההתפחתות האישית שלו חשובה לו. אבל למען הסדר הטוב, אם אחת מהקבוצות האלו כוללת אותך, חבל על הזמן – הקורס הזה הוא הצעד החשוב הבא שלך.

מטפלים, מאמנים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאלים, יועצים, רופאים קונבנציונלים ואלטרנטיבים, מאמני כושר וכל מי שעובד במקצועות של טיפול ועזרה לאנשים או רוצה לרכוש מקצוע כזה. ה־NLP ייתן לכם כלים ייחודיים וסט עשיר של יכולות לעזור לאנשים (זה נכון גם אם אתם כבר ברמה גבוהה).

עולם העסקים ושוק העבודה מודדים אותנו על תוצאות, אלו מקומות עם לחץ גבוה ודרישה להישגיות. ה־NLP יעזור לכם להיות בשיא היכולות שלכם, וחשוב מכך, תוכלו להשתמש בכלים כדי לעורר מוטיבציה בעובדים, לפתור קונפליקטים בצוות ולשפר את התקשורת עם קולגות, עובדים, מנהלים ולקוחות.

כהורים תלמדו לאפשר שיחות שמקרבות אתכם לילדיכם ומספקות לכם את הכלים שיעזרו לילדיכם להישאר ממוקדים, בעלי כוח רצון ולתקשר בצורה פתוחה יותר. כמחנכים, תלמדו לתקשר בצורה ברורה באופן שמעודד יצירתיות וגם איך לעורר מוטיבציה ועניין בקרב תלמידים.

הקורס יעזור לכם להשתחרר ממחשבות, אמונות והתנהגויות מגבילות ולשחרר מטענים ששומרים אתכם תקועים בעבר ועוצרים אתכם מלמצות את הפוטנציאל. תלמדו טכניקות מוכחות להתגבר על דחיינות, חרדה, מצבי רוח, הרגלים מזיקים, תשפרו את התקשורת הבין אישית ותרגישו חופשיים, בטוחים ומאושרים יותר.

לדוגמה, אם לאדם יש מחשבות מלחיצות וביקורתיות של אני לא מספיק טוב אין לי סיכוי להצליח ולמרות שהוא הבין שהן לא מבוססות לוגית הוא עדיין לא מצליח להיפטר מהן, הגישה הנלפיסטית תחקור איך המחשבות האלו מקודדות במוח ולעבוד משם במקום לנסות להילחם במחשבה או לתקוף את הלוגיקה שלה. 

זה מגיע לרזולציות שלא הייתם חושבים עליהן לבד, למעשה, ניתן לומר היכולת לעבוד עם “הקוד של המוח” זו אחת התרומות הייחודיות שמפתחי הNLP- לעולם הפסיכולוגיה והטיפול.

אחרי שתעברו בקורס הזה צורת החשיבה והמיינסדט שלכם פשוט תשתנה ותהיה לכם יכולת גבוהה לנהל את המחשבות שלכם במקום שהם ינהלו אתכם ותסבלו מהלקאה עצמית, אשמה, ספק וביקורתיות.

למי המסלול לא מתאים?

עם כל הרצון הטוב, חשוב להכיר בעובדות. NLP לא מתאים לכל אחד. אם אחת הקבוצות האלו כוללות אותך, ייתכן שהקורס לא מתאים לך – אבל אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ולבדוק באופן אישי.

ב־NLP יש כלים המאפשרים לשתול סוגסטיות. הפירוש המילולי של השם הוא תכנות מערכת העצבים על ידי שפה, לכן אנשים מצפים שהם יבואו ויתכנתו להם את תת המודע. במידה מסוימת זה נכון, אנחנו נעביר לכם מלא מסרים תת הכרתיים מעצימים בשיעורים ועדיין כדי לעבור שינוי אתם חייבים להשתתף באופן פעיל. אנחנו נותנים לכם את הכלים והתמיכה המלאה, האחריות עליכם היא לתרגל ולעשות.

בקורס NLP אתם תכירו חברים לחיים והסביבה המעצימה היא חלק משמעותי מהתהליך, ואנחנו עושים מאמצים לגבש את הקבוצה ולעשות את השיעורים מרתקים וכיפים. יחד עם זאת, זה קורס הכשרה מקצועית יהיו בו הרבה תרגולים. ולמען כלל הקבוצה חשוב לנו לשמור על אווירה של מצוינות ואתם תראו גם שדרך התרגולים וההשקעה בתהליך אתם גם הרבה יותר תהנו ותרכשו חברים.

אמנם המטרה היא לעזור לכם עם האתגרים הרגשיים והנפשיים, יחד עם זאת, ראוי לציין שהקורס אינטנסיבי, אנחנו דוהרים קדימה וכחלק מתהליך עולים גם רגשות חזקים, לכן עלינו להיות אחראים ולומר שאם אתם נמצאים במצבים נפשיים מורכבים במיוחד, יש סיכוי שזה יהיה חזק מידי עבורכם בתור התחלה לתהליך. אם אתם מתלבטים, צרו קשר ונוכל להכווין אותכם למה שהכי נכון עבורכם, בין שקורס ובין שטיפול אישי.

מתחילים!

איך נוח לך לעבור את הקורס?

נכון לעכשיו, אנחנו מציעים שני מסלולים:

*הקורס ההיברידי מורכב מ:

  1. הקלטות של שחר ערוכות, מלוטשות ונוחות לצפייה מכל מקום בעולם.
  2. מפגשי בזום לייב ליישום, העמקה, ויצירת קשר אנושי ומסגרת תרגול.
  3. אפשרות להגיע לסדנאות פרונטליות חוויתיות.

לא משנה איזה מהמסלולים יותר מתאים לך, אין ספק שמצפה לך חוויה בלתי נשכחת.

מה אקבל מהתהליך?

המסלול הזה הוא חוויה ענקית שתשאר איתך לנצח. אבל יש שני חלקים עיקריים לרווח שלך מהתוכנית:

ראשית, והכי חשוב השינוי שנעבור יחד, ייתן לך את היכולת ליצור מציאות. בין אם מבחינה זוגית, כלכלית, חברתית, אישית או כל דבר אחר – יהיו לך את הכלים לאמן את עצמך. זה לא עוד לקושש תובנות מספרים וסדנאות, זה תהליך מלא ומקיף שלוקח אותך דרך ארוכה קדימה.

שנית, יהיה לך ביד מקצוע נוסף שיכול להחזיר את ההשקעה בלימודים בתוך זמן קצר (גם כהשלמת הכנסה מהצד):

מאמן טוב מרוויח כ־400 ₪ לשעה והמצוינים שמתמקדים בנישה ויודעים להביא תוצאות מגיעים גם ל-650 ₪ לשעה ואף יותר. ברור שלא מגיעים לשם בן לילה, אבל אפילו שכר של 250 ₪ לשעה זה הרבה יותר מכמעט כל מקצוע אחר היום בישראל.

 

וחשוב לדעת שזה לא הכל או הכלום

אנשים אומרים “אבל יש לי עבודה, לא רוצה להיות מאמן וכל היום לקבל אנשים”. מה שכדאי לדעת זה שרוב המאמנים בארץ לא עושים את זה במשרה מלאה, אלא יש להם עוד עיסוקים שמאפשרים להם איזון נכון ולרוב ה-NLP יכול להשתלב בתוך העבודה הקיימת שלהם.

ואם חושבים על זה אפילו להעביר 2–4 פגישות בשבוע, במקביל לעבודה הרגילה שלך, זה תוספת הכנסה של בין 2,000 ל־4,800 ₪ בחודש (לפי שכר התחלתי).

*אני יודע שכרגע זה אולי נשמע לך דמיוני, אבל הרבה אנשים הגיעו בשביל ההתפתחות העצמית והיום הם מאמנים והוסיפו לעצמם כמה אלפים בחודש להכנסה ממשהו שהם תופסים כתחביב ושליחות. 

לפרטים מלאים ולשיחת היכרות

לאחר מילוי הטופס נחזור אליך לשיחת היכרות קצרה, בה ניתן לך פרטים מלאים על הקורס, נבחן יחד אם זה רלוונטי עבורך ונזמין אותך לשיחת אימון מעמיקה עם מנחה NLP.

בשיחת האימון נראיין אותך ונבנה איתך תוכנית אסטרטגית שתעזור לך להתקדם אל עבר המטרות שלך.

*הריאיון הוא תנאי קבלה ללימודים.

תעודת NLP פרקטישינר

מה, יש עוד?!

בנוסף לכל מה שהזכרנו עד עכשיו, עם ההרשמה שלך נעניק לך גם חבילת בונוסים מיוחדת. את הבונוסים האלו בחרנו בקפידה במיוחד עבור הקורס הזה, מתוך הבנה שהתכנים האיכותיים האלו יכולים לשפר את חווית הלמידה שלך עשרות מונים.

בונוס 1

קורס NLP משולב לפיתוח התמדה, משמעת עצמית וכוח רצון

תהליך NLP מקיף שיעביר אתכם תהליך של התפתחות אישית וחיזוק של כוח הרצון וייתן לכם פרוטוקול מוסדר לעבוד עם לקוחות על חיזוק המוטיבציה, ההתמדה והמשמעת העצמית.

שווי אמיתי של הקורס נכון להיום 1188₪ (וזה יכול גם לעלות)

למידע נוסף על הקורס
בונוס 3

קורס מנחי מיינדפולנס ומדיטציה

קורס מקיף של 10 שיעורים של 4 שעות שמלמד איך להשתמש במיינדפולנס ומדיטציה להנחיה ואיך להטמיע הרגל של מדיטציה ומיינדפולנס בעצמנו.

דוגמה לחלק מהשיעורים בקורס:
● מזה מיינדפולנס ואיך לתרגל מיינדפולנס ביום-יום
● עבודה עם מטאפורות ודמיון מודרך מותאם אישית
● שחרור משקעי עבר בעזרת מצב מדיטטיבי עמוק
● פסיכולוגיה חיוביות ובניית הרגל של חשיבה חיובית
● יצירת עוגן הרפיה שעוזר להיכנס לשלווה בצורה מהירה
● איך להעביר תהליכי NLP בהרפיה עמוקה
● 7 תנאי חיים הכרחיים לפיתוח שלווה וריכוז
*תנאים שאם לא מיישמים אותם, לא משנה כמה מדיטציה נתרגל, יהיה לנו קשה לשמור על ריכוז ולהיכנס פנימה וההפך נכון, יישום שלהם יעזור להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז ויוסיף רוגע.

בונוס 5

קורס NSP

קורס זום בן 10 מפגשים, שבו נלמד:
1. ניקוז ושחרור של רגשות מודחקים וכאבי עבר.
2. שחרור מאמונות ותפיסות מגבילות, במיוחד כאלו הקשורות לדימוי העצמי ול"מי אני"
3. חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות.
4. יצירת בהירות לגבי החיים שלי ובהירות לגבי הייעוד שלי.
5. יכולת לבטא את האותנטיות שלי לעולם וכתיבת הסיפור שלי.

בקורס גם תעברו תהליך אישי וגם תלמדו איך לעזור לאחרים ואיך להעמיק קשרים ומערכות יחסים.

*משמעות השם NSP הוא psychology no-self אין הכוונה לחוויה המיסטית של "אין אני," אלא לחוויה הפסיכולוגית ולהבנה שאני משוחרר מהעבר, מטראומות, מתיוגים, כישלונות, הצלחות, אשמה, כעס וכל דבר שהגדיר אותי ויצר לי את המציאות. ויש לי את החופש ליצור את עצמי ואת החיים שלי בצורה שנכונה לי ותאפשר לי להתחבר לייעוד שלי ולחיות באושר והגשמה.

בונוס 2

עבודה עם התמכרויות ועם הרגלים מזיקים

הקורס הזה הוא חלק מהחבילה של התמדה ומשמעת עצמית, הוא נותן כלים יקרים ומשמעותיים על התמכרויות והרגלים מזיקים. נדבר על שינוי הרגלים גם במסגרת ה,NLP- אך זה ייתן לכם הרחבה משמעותית מאוד שתשדרג אתכם בהמון רמות ותתן לכם כלים לעבוד עם אחת הבעיות הנפוצות ביותר כיום שהיא הרגלים מזיקים.
אנשים מתביישים בהתמכרויות שלהם, ולכן אתם כנראה לא מודעים לגודל התופעה, אבל מדובר ממש ברוב האנשים בעולם וזה הרבה מעבר לסמים לא חוקיים. אנשים מכורים לסיגריות, אלכוהול, קנאביס, קפה, סוכר, סרטים כחולים, רשתות חברתיות, אתרי חדשות, שופינג, סדרות טלוויזיה ועוד אין סוף חומרים והרגלים, ואתם תדעו לעזור להם עם זה.
בהחלט סביר שגם אתם שקוראים עכשיו, מתמודדים עם איזה שהוא הרגל שהייתם רוצים לשנות והקורס הזה בשילוב עם הקורס המלא של ה־NLP יהפוך אתכם למנחים מובילים בתחום שינוי ההרגלים.

בונוס 4

סדנת מכירות

כדי להצליח להיות מנחה NLP מצליח, צריך גם לדעת איך להביא לקוחות לקליניקה שלך. לכן, בסדנה המיוחדת הזאת נלמד איך להבין את הבידול העסקי, לפצח את הל היעד ולייצר סל מוצרים נכון וכיצד להכין תסריט מכירה אפקטיבי שממיר לידים ללקוחות משלמים.

בונוס 6

למצטיינים אפשרות לקבל ממני הפניות, להיות מנטורים או ממש לעבוד איתי

זה אינו בונוס שמובטח לכולם, אלא רק למי שישקיע ויהיה מתאים, אבל אחת הסיבות שפתחתי את הקורס היא כי פונים אליי עשרות אנשים בשבוע שרוצים לעבור תהליך אישי והייתי רוצה להפנות אותם לאנשים שאני ממש סומך עליהם ויודע איזה הכשרה הם עברו.

בנוסף, יש לי מגוון סדנאות של תהליכי התפתחות אישית ששם יש אפשרות להיות מנטורים, לחוות את הסדנה בעצמכם ולהיות חלק מהצוות שעובד איתי.

ואם ממש נתחבר, יש אפשרות גם לבוא לעבוד איתי.

בונוס 1

קורס NLP משולב לפיתוח התמדה, משמעת עצמית וכוח רצון

תהליך NLP מקיף שיעביר אתכם תהליך של התפתחות אישית וחיזוק של כוח הרצון וייתן לכם פרוטוקול מוסדר לעבוד עם לקוחות על חיזוק המוטיבציה, ההתמדה והמשמעת העצמית.

שווי אמיתי של הקורס נכון להיום 1188₪ (וזה יכול גם לעלות)

למידע נוסף על הקורס
בונוס 2

עבודה עם התמכרויות ועם הרגלים מזיקים

הקורס הזה הוא חלק מהחבילה של התמדה ומשמעת עצמית, הוא נותן כלים יקרים ומשמעותיים על התמכרויות והרגלים מזיקים. נדבר על שינוי הרגלים גם במסגרת ה,NLP- אך זה ייתן לכם הרחבה משמעותית מאוד שתשדרג אתכם בהמון רמות ותתן לכם כלים לעבוד עם אחת הבעיות הנפוצות ביותר כיום שהיא הרגלים מזיקים.
אנשים מתביישים בהתמכרויות שלהם, ולכן אתם כנראה לא מודעים לגודל התופעה, אבל מדובר ממש ברוב האנשים בעולם וזה הרבה מעבר לסמים לא חוקיים. אנשים מכורים לסיגריות, אלכוהול, קנאביס, קפה, סוכר, סרטים כחולים, רשתות חברתיות, אתרי חדשות, שופינג, סדרות טלוויזיה ועוד אין סוף חומרים והרגלים, ואתם תדעו לעזור להם עם זה.
בהחלט סביר שגם אתם שקוראים עכשיו, מתמודדים עם איזה שהוא הרגל שהייתם רוצים לשנות והקורס הזה בשילוב עם הקורס המלא של ה־NLP יהפוך אתכם למנחים מובילים בתחום שינוי ההרגלים.

בונוס 3

קורס מנחי מיינדפולנס ומדיטציה

קורס מקיף של 10 שיעורים של 4 שעות שמלמד איך להשתמש במיינדפולנס ומדיטציה להנחיה ואיך להטמיע הרגל של מדיטציה ומיינדפולנס בעצמנו.

דוגמה לחלק מהשיעורים בקורס:
● מזה מיינדפולנס ואיך לתרגל מיינדפולנס ביום-יום
● עבודה עם מטאפורות ודמיון מודרך מותאם אישית
● שחרור משקעי עבר בעזרת מצב מדיטטיבי עמוק
● פסיכולוגיה חיוביות ובניית הרגל של חשיבה חיובית
● יצירת עוגן הרפיה שעוזר להיכנס לשלווה בצורה מהירה
● איך להעביר תהליכי NLP בהרפיה עמוקה
● 7 תנאי חיים הכרחיים לפיתוח שלווה וריכוז
*תנאים שאם לא מיישמים אותם, לא משנה כמה מדיטציה נתרגל, יהיה לנו קשה לשמור על ריכוז ולהיכנס פנימה וההפך נכון, יישום שלהם יעזור להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז ויוסיף רוגע.

בונוס 4

סדנת מכירות

כדי להצליח להיות מנחה NLP מצליח, צריך גם לדעת איך להביא לקוחות לקליניקה שלך. לכן, בסדנה המיוחדת הזאת נלמד איך להבין את הבידול העסקי, לפצח את הל היעד ולייצר סל מוצרים נכון וכיצד להכין תסריט מכירה אפקטיבי שממיר לידים ללקוחות משלמים.

בונוס 5

קורס NSP

קורס זום בן 10 מפגשים, שבו נלמד:
1. ניקוז ושחרור של רגשות מודחקים וכאבי עבר.
2. שחרור מאמונות ותפיסות מגבילות, במיוחד כאלו הקשורות לדימוי העצמי ול"מי אני"
3. חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות.
4. יצירת בהירות לגבי החיים שלי ובהירות לגבי הייעוד שלי.
5. יכולת לבטא את האותנטיות שלי לעולם וכתיבת הסיפור שלי.

בקורס גם תעברו תהליך אישי וגם תלמדו איך לעזור לאחרים ואיך להעמיק קשרים ומערכות יחסים.

*משמעות השם NSP הוא psychology no-self אין הכוונה לחוויה המיסטית של "אין אני," אלא לחוויה הפסיכולוגית ולהבנה שאני משוחרר מהעבר, מטראומות, מתיוגים, כישלונות, הצלחות, אשמה, כעס וכל דבר שהגדיר אותי ויצר לי את המציאות. ויש לי את החופש ליצור את עצמי ואת החיים שלי בצורה שנכונה לי ותאפשר לי להתחבר לייעוד שלי ולחיות באושר והגשמה.

בונוס 6

למצטיינים אפשרות לקבל ממני הפניות, להיות מנטורים או ממש לעבוד איתי

זה אינו בונוס שמובטח לכולם, אלא רק למי שישקיע ויהיה מתאים, אבל אחת הסיבות שפתחתי את הקורס היא כי פונים אליי עשרות אנשים בשבוע שרוצים לעבור תהליך אישי והייתי רוצה להפנות אותם לאנשים שאני ממש סומך עליהם ויודע איזה הכשרה הם עברו.

בנוסף, יש לי מגוון סדנאות של תהליכי התפתחות אישית ששם יש אפשרות להיות מנטורים, לחוות את הסדנה בעצמכם ולהיות חלק מהצוות שעובד איתי.

ואם ממש נתחבר, יש אפשרות גם לבוא לעבוד איתי.

לפרטים מלאים ולשיחת היכרות​

לאחר מילוי הטופס נחזור אליך לשיחת היכרות קצרה, בה ניתן לך פרטים מלאים על הקורס, נבחן יחד אם זה רלוונטי עבורך ונזמין אותך לשיחת אימון מעמיקה עם מנחה NLP.

בשיחת האימון נראיין אותך ונבנה איתך תוכנית אסטרטגית שתעזור לך להתקדם אל עבר המטרות שלך.

*הריאיון הוא תנאי קבלה ללימודים.

שאלות?

הניסיון בשטח מראה שדרך כך שאתם לומדים לאמן ולטפל אתם בעצמכם מתפתחים ועוברים טרנספורמציה, כי זה מכריח אתכם להתמסר לתהליך ולתרגל יותר מכל סדנה שגרתית.

קורס הכשרה מקצועית תמיד יהיה מקיף ואינטסיבי יותר מתהליך שנועד להתפתחות, כי אתם צריכים מאסה של כלים ומיומנויות, גם כאלו שלא הייתם לומדים, אם הייתם רוצים לעבוד רק על חרדות או רק על זוגיות, ולפעמים דווקא התוספות האלו מביאות פתרונות יצירתיים ומיוחדים. מעבר לכך שמעצם האינטנסיביות של התהליך הוא פשוט חודר עמוק יותר. ומעצם כך שאתם צריכים לעזור לאחרים ולהעביר אותם תהליך, זה מאלץ אתכם להתעמק ברמה הכי גבוהה וליישם בעצמכם.

בנוסף, מכיוון שהקורס מקיף ודורש התמסרות גבוהה הוא מושך אליו אנשים בשלב התפתחות מתקדם יותר, אנשים שכבר למדו דבר או שניים בעולם ההתפתחות האישית וכאלו שרוצים ללכת עם זה עד הסוף וגם מחפשים להוות מקור אור לאחרים, זה הופך את הקבוצה לאיכותית מאוד ומייצר את הסביבה המעצימה שכולם מדברים עליה כפקטור קריטי בצמיחה האישית שלך. כמובן ההיקף של התהליך והתכנים העמוקים שבו מייצרים היכרויות וחברויות עמוקות יותר מכל סדנה.

תיאום הציפיות היחיד שחשוב להגיד אם אתם באים נטו להתפתחות אישית, קחו בחשבון שלא בהכרח נעבוד באופן ישיר על הבעיה שלכם, אלא כל פעם נלמד טכניקה אחרת ותיאוריה אחרת, אבל בסוף אתם תצאו אנשים חדשים ויהיה לכם גם את הכלים להיות המטפלים והמאמנים של עצמכם (אבל זה ידרוש סבלנות, כי זה תהליך הכשרה שנותן לכם” חכה” ולא טיפול שנותן לכם “דג”).

בנוסף, מידי פעם אנחנו נלמד דברים כמו שפת גוף, תקשורת ומיומנויות הנחיה הדרושות כדי להעביר תהליך אישי, אז זה כביכול לא חיוני למי שרוצה רק לעבוד על שינוי הרגלים למשל, אבל בעיניי זה תמיד מרתק ושווה לפתח מיומנויות תקשורת חדשות וללמוד דברים נוספים על התפתחות אישית, גם אם זו לא בדיוק הבעיה שמטרידה אותנו עכשיו, זו הסתכלות יותר הוליסטית שחושבת טווח ארוך על הצמיחה שלנו.

וחוץ מזה, לכו תדעו מה תרצו בעתיד, גם שחר בא לתהליך התפתחות אישית נטו ויצא עם מקצוע שהוא שליחות מבחינתו.

במשך שנים שחר העלה מדיטציות ותהליכי NLP מוקלטים בחינם ליוטיוב, בנוסף לכך הוא העלה סרטונים ופודקאסטים עם ידע איכותי וערך רב ומאות אלפי אנשים בחודש נעזרים בתכנים שלו ועוברים תהליכים ממשיים.

בזכות העבודה המקדימה המאוד קשה הזו ששחר עשה במשך שנים רבות במשרה מלאה (בלי להרוויח), הוא בנה מותג שאנשים מכירים, אנשים קיבלו ממנו כבר ערך ויודעים שהוא נותן הרבה ומהלב, יודעים שמדובר באיכות. המותג ותו האיכות שנבנו באמצעות התוכן בחינם במשך שנים, מאפשר לנו להוזיל עלויות שיווק ומכירות, לא צריך לשכנע אנשים ולמכור להם, כי הם כבר מכירים ואפשר להשקיע הרבה פחות בפרסום. זה מאפשר לנו לתת לכם מחיר נמוך ביחס לשוק, מה שאילו אחרים יעשו הם יהיו בהפסד, כי יש להם יותר הוצאות שיווק.

בכל אופן, קחו בחשבון שזה עניין זמני ובהמשך המחיר יעלה, כי זה אכן קשה לתחזק קורסים רציניים בעלות כזו, זה עניין זמני, נצלו את ההזדמנות במחזור הזה.

מעבר לכך, חשוב לציין שאין לנו שום שאיפה להיות מהזולים בשוק, המטרה שלנו זה להיות הכי טובים ולתת את האיכות הגבוהה ביותר והתמורה הגבוהה ביותר לזמן שלכם. המטרה שלנו היא לעשות קורס שמעביר אתכם תהליך ושמוציא אנשים שיודעים להשתמש ב.NLP- במקרה התאפשר לנו גם לתת עלויות אטרקטיביות ביחס לשוק, בזכות השיווק האפקטיבי והעבודה המקדימה שנעשתה במשך שנים.

התשובה הקצרה היא כן אתם תוכלו לעבוד עם אנשים אחד על אחד ולהביא אותם לתוצאות משמעותיות ואתם תוכלו לעבוד גם על נושאים משמעותיים רגשיים כמו ביטחון עצמי, לחצים, שחרור חוויות עבר, שחרור פוביות שינוי הרגלים מזיקים ועוד.

יחד עם זאת, בתור גוף שמכבד את עולם הפסיכותרפיה ומקצועות הטיפול, אנחנו אומרים לך במפורש, גם אם זה יפגע לנו במכירות, כדי להיות מאמן/מטפל ברמה גבוהה, צריך ללמוד שנים ולצבור ניסיון במשך שנים ורצוי ללמוד מספר גישות שונות ולעבור מספר הכשרות, גם אם בסוף אתם מתמחים באחת. טיפול זה מקצוע עם אחריות כבדה, אתם עוסקים בנפש של אנשים, זה מקצוע שאין בו מקום לבינוניות.

אתם בהחלט תוכלו אחרי הקורס לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד עם אנשים ואחרי תקופת התמחות גם להתפרנס מזה יפה, ועדיין ההמלצה שלנו היא – תמשיכו ללמוד ולהתפתח כל הזמן ותמשיכו לצבור ניסיון כל הזמן, רק זה יהפוך אתכם למאסטרים.

גם רופא ופסיכולוג קליני שסיימו 7 שנות לימוד מפרכות וקשות בהיקף אינסופי של חומר, צריכים להמשיך ללמוד וחייבים לצבור ניסיון בשטח, לכן אני חושב שראוי לומר שגם מי שלמד NLP במשך מספר חודשים צריך להמשיך ולצבור ניסיון.

אמנם לא צריך לחכות 7 שנים כדי להתחיל, יש הרבה אנשים בחוץ שמחכים שתעבדו איתם וכבר אחרי הקורס יהיה לכם המון כלים לעזור להם, ועדיין אל תוזילו מהחשיבות של לימודים מקיפים שכוללים עוד תחומים ועוד שיטות טיפול וכוללים התפתחות מתמדת כל החיים.

בשורה התחתונה, יהיה לכם כלים וידע רב כדי לעבוד להתחיל לעבוד עם אנשים (אחרי התמחות) ואם אתם באמת מאמנים ומטפלים בנפש, באופן טבעי אתם תרצו להמשיך ולהתפתח ואתם גם תראו שהמקצועיות שלכם מחזירה לכם כסף, אז זה יהיה גם הצעד הנכון מבחינת כלכלית, אתם תראו בזה השקעה משתלמת יותר מנדל”ן, בורסה או כל דבר אחר.

לפני שניגש לתשובה – ספציפית למחזור הראשון יש בונוסים כל כך שווים שאפילו רק בשבילם שווה להגיע לקורס ובאופן כללי יש לכם כבונוסים פיתוחים בלעדיים של שחר שלא מלמדים בשום מקום.

ועכשיו לתשובה שמתייחסת באופן רחב יותר, מעבר לתכנים הייחודיים לקורס זה.

שחר למד כמה עשרות של קורסי NLP שונים למרות שכולם נחשבו NLP פרקטישינר ולמרות שמלבד NLP הוא למד עוד עשרות שיטות טיפול ואימון אחרות, כולל תואר בפסיכולוגיה.

למה?

כי מי שרוצה להיות מקצוען, כדאי שילמד הרבה וכל הזמן, אז גם אם למדתם כבר כמה קורסי ,NLP אם לא למדתם את הקורס הזה, כנראה שהוא יחדש לכם הרבה, גם אם יהיו דברים מסוימים שמוכרים לכם כבר.

בנוסף, תבינו שהקורס וNLP- בכלל זה לא על הידע, אלא על החוויה, זה קורס מעשי שעובד ברמה הרגשית, אז מה שמשנה זה לא אם אתם מכירים טכניקות של NLP ואפילו אם תכירו 90% מהתכנים, השאלה היא האם אתם מיישמים, האם הטמעתם את התכנים האלו ביום יום.

כמו כן, יש את הייחודיות של הקורס בשילוב עם המדיטציות ועוד מגוון דברים ייחודיים ששחר פיתח בעצמו, כולל בונוסים ייחודיים על ביטחון עצמי, התמדה, הרגלים מזיקים, ועבודת עומק רגשית שאלו גישות ושיטות ייחודיות של שחר. מעבר לכך, ישנה שאלה חשובה נוספת והיא האם אתם מתחברים לסגנון הלימוד של שחר, האם למדתם ממנו דברים, אם כן, אז כנראה שזה יהיה כדאי.

לדוגמה אם תיכנסו למאמר הזה על עוגנים או על עמדות תפיסה או כעס או על כוונה חיובית, אלו הכל דברים שמלמדים בקורס ,NLP תבדקו האם זה נגע בכם, האם היה לכם בהיר, אם כן תחשבו שאלו מאמרים של כמה דקות קריאה, אז מה יקרה אם תעבור קורס של שלם של דיוק כזה, עד כמה תבינו את הNLP- בצורה מעמיקה ובהירה יותר.

חד משמעית כן תקראו את שתי התשובות הקודמות זה כבר יסביר הכל, צריך כל הזמן להמשיך ללמוד ובמיוחד NLP היא שיטה מאוד ייחודית ומעשית שתתן לכם הרבה ערך מוסף וסט כלים שימושי.

שחר לא סתם מלמד אותה, למרות שלמד מלא שיטות נוספות, יש בזה משהו שפשוט עובד, גם אם מבחינת התיאוריה, יש גישות פסיכולוגיות מעניינות יותר או שנשמעות הגיוניות ויפות יותר, משהו בNLP- עובד. וגם אם זה לא יהיה הכלי המרכזי שלכם, זה הולך להעשיר את ארגז הכלים שלכם באופן לא פרופורציונלי.

זמן הוא אכן משאב יקר, לכן המטרה שלנו היא לבנות את הקורס שנותן הכי הרבה תמורה לכל דקה שאתם משקיעים, ועדיין לעשות אותו מקיף ועשיר בתוכן כדי להוציא אתכם אדם אחר מהאדם שנכנסתם לקורס ועם יכולת אמיתית לאמן בעזרת .NLP

הדגש בקורס הוא על לימוד מעשי, חוויתי, בלי לשרוף זמן על דברים לא יעילים. לשחר יש ניסיון גדול בבניית קורסים של NLP והעברה שלהם והוא יודע מה הדברים החשובים שתורמים ומקדמים אנשים ומה הם הדברים הפחות שימושיים, הקורס מתמקד בלתת לכם מקסימום חוויה ומעשיות.

מעבר להכשרה עצמה שכל רגע בה הוא לעניין, מה שעוד מאפשר לנו להיות מקיפים ומקצועיים בלי פשרות ובו זמנית יעילים עם הזמן ולא מתפזרים, זה שאת הידע העשרה אקסטרה שהוא מעבר ל־NLP נתנו לך במתנה כבונוסים דיגיטליים שמשדרגים את הקורס בצורה לא פרופורציונלית.

הקורסים האלו הם תוספת מעבר להכשרה הרגילה ודברים שלא מלמדים בשום מקום, אלא פיתוחים ייחודיים של שחר, אבל הם ישדרגו אתכם באופן בלתי רגיל. וגם הם סופר יעילים בזמן, כי הם כבר ערוכים היטב, וזה לגמרי לבחירתכם מתי, האם וכמה להשתמש בהם.

בנוסף, אם קראתם מאמרים של שחר, אתם יודעים שיש לו מומחיות בלתמצת דברים באופן שמעביר

את המסר בפשטות ויעילות ועדיין בצורה מקיפה ולא מתפשרת על איכות.

בשאלה–תשובה הבאה נרחיב עוד על היעילות של הקורס בהעברת הידע.

קודם כל, דווקא אם יש לך תבוא, כי הקורס משולב מדיטציה וזה יעזור לך לשפר את הריכוז. מעבר לכך, הקורס מעשי וחוויתי כמו שהסברנו וגם החלק העיוני חד כתער, לכן קל מאוד להתרכז ולשמור על קשב, גם אם בתיכון ובאוניברסיטה לא הסתדרת.אתם תגלו מחדש את יכולות הלמידה שלכם ותבינו שאין לכם קשיים בלימודים, אלא שהיה לכם קשה ללמוד דברים שלא עניינו אתכם.

בהקשר זה יש עוד נקודה שראוי לציין, במקומות מסוימים ישנו דגש מוגזם על שיתופים ושאלות-תשובות. מקדישים לזה שעה מכל שיעור ומעבר לכך גם בזמן השיעור, אין סדר וקומץ קטן של אנשים שיותר מאתגר להם להתאפק, שואלים את רוב השאלות, המרצה עונה באריכות, תוך קטיעת הרצף ובזמן שרוב התלמידים כבר איבדו את הפוקוס.

שחר בתור תלמיד לא אהב את הגישה הזאת וחשב שהיא חסרת כבוד לזמן של אנשים, לכן בקורסים שלנו אנחנו אמנם נותנים כמה מקום שצריך לשאלות בכל שיעור, זו קבוצה עם אינטראקציה אנושית וזו המשמעות של ללמוד לייב פרוטנלי. יחד עם זאת, אנחנו מייצרים מסגרת ברורה לשאלות ותשובות שמאפשרת לצמצם למינימום שאלות לא רלוונטיות שמגיעות מאחד אחוז מהתלמידים ופוגעות בקשב ובחווית הלימוד של 99% מהתלמידים.

בנוסף אנחנו מאפשרים לשאול כל שאלה בין המפגשים, כך שאם יש למישהו עניין אישי שלו שלא רלוונטי לקבוצה הוא יכול לשאול באישי וכך אנחנו מכבדים את הלימוד ומכבדים את הזמן היקר של אנשים שמגיעים ללמוד ומכבדים אנשים עם הפרעות קשב וריכוז שקשה להם שכל חמש דקות קוטעים את הרצף.

יש להדגיש, אנחנו בהחלט מאפשרים שאלות ושיתופים וכל שאלה שלכם תקבל תשובה, אנחנו פשוט עושים זאת בצורה מסודרת ולא קוטעת קשב.

בוודאי, בסיום הקורס ולאחר שהשלמתם את כל דרישות ההסמכה תקבלו תעודה רשמית של ארגון HNLP העולמי וכאמור גם ממרכז הארטמיינד וגם מאיגוד ה-NLP הישראלי.

ההסמכות לא מכשילות, אך כן מוודאות שלמדתם ותרגלתם ואתם ראויים לתעודה. NLP פרקטישינר זו תעודה רצינית ואנחנו לא יכולים להעניק אותה ככה סתם רק למי ששילם, זה יהיה למי שבאמת למד והשקיע.

מהצד השני אנחנו לא אוניברסיטה שמנסה להיות יוקרתית על ידי כך שרק מעטים מצליחים לסיים אצלנו, לא רואים בזה ערך, המטרה שלנו היא לעזור לכם לסיים ולא להקשות כדי להיתפס כיוקרתיים. הסיבה לדרישות היא מתוך אחריות ורצון לוודא שיש לכם באמת את הכלים ואתם עצמכם תרגישו בנוח לצאת לעולם.

יש אנשים שמלמדים NLP בצורה יותר שיחתית, כל מיני טריקים מגניבים בתקשורת ועוד עקרונות שנשמעים מדליק ועוזרים למכירות, אבל רובם הם גימיק שיווקי, זה פחות מה שעושה את ההתפתחות האישית האמיתית. מה שעושה את ההתפתחות האישית מעבר לידע הרב שתרכשו, אלו התהליכים המדיטטיבים יותר שעושים במצב טראנס עם חיבור לתת המודע וזה יותר הדגש שאני שם עליו והמומחיות שפיתחתי במשך השנים.

אני לא מזלזל בשום צורה בטריקים בתקשורת שיש בNLP- ואני גם נותן את כל הכלים החשובים, זה חלק מהשיטה וזה חלק חשוב, אני פשוט שם את הדגש על תהליכים מדיטטיבים שזה מה שהמחקרים מוכיחים שהכי עובד וגם שיטות הטיפול החדשניות משתמשות בכך.

למעשה, זו גם הסיבה שרבים מכם נמצאים כאן בדף, כי אהבתם מדיטציות שהקלטתי, אז עכשיו תחשבו מה זה מדיטציה שמותאמת ממש אישית לבן אדם ולא רק מותאמת אישית, אתם מדברים איתו תוך כדי שהוא במצב הזה ומעבירים לו תהליך מוסדר שאתם המנדסים של התהליך.

זה נקרא לעבוד ישירות עם תת המודע ברמה החוויתית רגשית ועוקפת שכל, זה מה שאנחנו עושים. כשאתם תלמדו NLP בגישה מדיטטיבית אתם תוכלו לפתור את הבעיה הגדולה ביותר שאנשים מתמודדים איתה וזה באמת לייצר שינוי מעבר להבנה בשכל.

הקורס הזה הוא קודם כל ,NLP אך הוא גם שם דגש על הנחיית מדיטציות ותהליכים בטראנס שנוגעים ישירות בתת המודע ובחוויה הרגשית. (כמו שהרחבתי בשאלה למעלה) וגם שם דגש על תרגול אישי של מדיטציה. זה לא חובה ולא חיוני כדי לקבל תעודה, אבל זה כן משהו שאלמד אתכם לעשות ואצור לכם מסגרת תרגול אישית וגם יש לי בונוס מיוחד על זה.

כמו כן, מכיוון שמאות אלפי אנשים בחודש מאזינים למדיטציות שלי ביוטיוב, קחו בחשבון שהרבה מאלו שיגיעו לקורס יהיו אנשים שמתרגלים בעצמם מדיטציה וכשאתם נמצאים בסביבה מעצימה כזאת, כנראה יהיה לכם הרבה יותר קל להטמיע הרגל של תרגול מדיטציה יומי.

אם אני בא רק לNLP- אני אהיה חייב לתרגל גם מדיטציה זה ממש לא חובה אבל זה עוזר להתמודד עם שתי הבעיות הגדולות של העולם המודרני הראשונה היא שבעולם המודרני העמוס אנחנו חווים מצבי לחץ רבים כמו פקקים, עומס בעבודה, ויכוח עם הבוס, מתח במערכות יחסים, קושי כלכלי ועוד מיליון גורמי לחץ יום יומיים. השגרה העמוסה מדכאת את מערכת החיסון, מאיצה תהליכי הזדקנות של הגוף ושל המוח, פוגעת ביעילות ובריכוז שלנו וגם וגורמת לחרדות, לעצבים ולמצבי רוח קיצוניים.

מסתבר שתרגול מדיטציה מהווה נוגדן שמפיג את תסמיני הסטרס, החרדה ומצבי הרוח ועוזר לנו להירגע, לשפר משמעותית את הלך הרוח שלנו ולשנות לחיוב את השיח הפנימי שלנו. בקורס אתם תלמדו איך לעזור למונחים שלכם ללמוד לאזן את עצמם וזה יהיה עוצמתי לאין שיעור, מכיוון שאתם תלמדו גם לשלב את זה עם טכניקות .NLP

הבעיה השניה היא חוסר ריכוז אנחנו מותקפים בגירויים והסחות דעת מכל כיוון, החל מהרחוב שמלא בשלטים, בסופר ובחנויות שיש מיליון מוצרים ובעיקר במחשב ובסמארטפון שקופצות לנו מיליון התראות והודעות. שימו לב איך התוכן ברשתות החבריות מחפש כמה שיותר סיפוק מיידי, אם פעם היו בלוגים שהיינו קוראים מאמר, ואח”כ פייסבוק שזה כבר פוסט קצר עם תמונה, היום זה סרטון טיקטוק של 5 שניות שמכיל אפקטים ויזואליים ואודיטוריים מתקדמים, כדי שיוכל להחזיק את הקשב שלנו ל5- שניות שלמות.

הריכוז שלנו נדפק עד כדי כך שילדים כבר לא מסוגלים לשבת בריכוז ליותר מכמה דקות. והנזק מודגם גם באופן פיזיולוגי במוח ורואים איך האיזורים שאחראים על הקשב והריכוז נחלשים. מדיטציה מהווה גם כאן נוגדן מושלם שמגן עלינו מהגירויים התמידיים ותרגול נכון אף יכול להביא לחיזוק שרירי הריכוז לרמות על אנושיות. (זה לא קל, אבל יהיו לכם הכלים והדרך). ואתם בנוסף לכך תקבלו גם את כלי הNLP- שעוזרים לייצר שינוי ואת הקורס של שינוי הרגלים מזיקים.

מה עכשיו?

לאחר מילוי הטופס נחזור אליך לשיחת היכרות קצרה, בה ניתן לך פרטים מלאים על הקורס, נבחן יחד אם זה רלוונטי עבורך ונזמין אותך לשיחת אימון מעמיקה עם מנחה NLP.

בשיחת האימון נראיין אותך ונבנה איתך תוכנית אסטרטגית שתעזור לך להתקדם אל עבר המטרות שלך.

*הריאיון הוא תנאי קבלה ללימודים.

כל הזכויות שמורות © שחר כהן 2024

האתר נבנה ב־❤️ ע"י גורילאדס מבית סינרגיה